Kontakt od

Práca
Typy ponúkaných prác

Žiadne aktuálne príležitosti

Prihláška: Odborníci

Prihláška: Učni

Jste fascinovaný svetom stavebných strojov a jste nadšený z nových technológií? Ak chcete byť vyhľadávaným profesionálom, ponúkame vám širokú a odbornú prípravu!

Odoslať

Servisný technik stavebných strojov Volvo

Hľadáme zodpovedných servisných technikov pre našu spoločnosť na všetky pobočky

Aká bude tvoja náplň práce?

Oprava, servis a údržba stavebných strojov Volvo,

Pravidelný kontakt zo zákazníkom,

Poskytovanie technického poradenstva

Reportovanie chýb a opráv

Čo ti poskytneme:

Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Školenia na podporu profesionálneho rozvoja doma aj v zahraničí

Služobný automobil,

Služobný notebook,

Služobný mobil

Výkonnostné odmeny

25 dní dovolenky

Čo požadujeme:

Stredoškolské vzdelanie v technickom obore

Vodičský preukaz skupiny B, C

Flexibilnosť, prax v obore

Kontaktná osoba Ing.Dušan Pobiš, Mobil:  +420724590216

                                                 e-mail: dusan.pobis@ascendum.cz